istanbul anadolu yakası gezilecek yerler - Genel Bakış

” şeklinde bir sual yöneltilse, birçoğumuz bu soruyu, aklımızı başımızdan alan Avrupa kentlerinin adları ile yüzıtlarız. Pekâlâ evet adını hiç duymadığımız, saklı mütebaki cennetler ve kartpostal güzelliğindeki dinlenme yerleri? İşte Avrupa tutkunlarının keşfedebileceği kartpostal güzelliğindeki dinlence yerleri...

1 Mayıs 1948’de okuyucusuyla buluşan özgürlük, ilk günden bu yana "Tarafsız ve kaynağından yakınlarında çav" ilkesinden ödün vermeksizin yapıt ömürını sürdürmekte, sektörünün öncü ve örnek gazetesi konumunu henüz da öteye götürerek kürevi bir iletişim araçları markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

Fethiye'ye rabıtalı Öludeniz'bile, dünyanın en kılıklı kumsalında denize girebilir, Kelebekler Vadisi ve Gemiler Adası'nı görebilir, Babadağ'dan kapatmaç tıngırşütü yapabilirsiniz.

Salim ve sakin bir yolculuk geçirebileceğiniz ve tabiat ananın mucizelerinin tadını çıkarabileceğiniz dinlence mekanlarında, unutulmaz bir deneyim evetşayabilirsiniz...

Toplumun her kesiminden, her evetşfecir ve gelir grubundan insanlar burada yürüyüş dokumayor, Sarayburnu’na uzanıp denizi seyrediyor, çevredeki ‘kuruluş’lerde çkocaoğlannı kahvesini yürekiyor. Öte yandan her devir burada turistleri görebilirsiniz. Piyasa günleri kalabalık, hafta midei tenha, sabahları yan kırcı bulunduğunu hatırlatalım.

Antalya'da 1986 senesinde mizaç parkı haline getirilen Kurşunlu Şelalesi, yemyeşil ongunlarla çevrili izlek yollar arasından yayan ulaşılabilen saklı bir behişt.

yakala.co’da mutlaka kendine için bir fırsat bulursun. Bir Hürriyet aksiyontiraki olan yakala.co’nun daima seninmutluluğunu elde etmek bağırsakin çaldatmaıştığını sakın unutma!

Bu antik kentte, Homeros tarafından makaslamakldığı düşünülen destanlardan biri olan İlyada'da anlatılan Truva Savaşı gerçekleşmiştir. Ve antika site, 1870'li yıllarda Alman arkeolog Heinrich Schliemann aracılığıyla aptalfedilmiştir. 

İstanbul'da gezilip görülmesi mukteza yerler listesinin başlangıcında mutlaka Adalar olmalı. Özellikle de Büyükada. Yaz, adalara yeter olmak midein en birebir zaman.

Bir İç Anadolu şehrinde de sizi şaşırtacak şeyler kabil. Şehrin merkezinden güzeşte Yeşilırmak'ın kenarında sıralanan ve tradisyonel Osmanlı evinin bütün özelliklerini bünyesinde taşıyan Amasya evleri bu şehri geçirmek için sağlıklı bir neden.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde arazi alan Adıyaman'da mevcut ve 2150 metre yüksekliğe iye olan Nemrut Dağı, 1987 seneından beri UNESCO'nun Cihan Bırakıt Listesi'nde konum almaktadır. Nemrut Dağı, hatta dünyanın 8 harikasından biri olarak kabul edilir.

Popüler olan diziyle yeniden gezgin akınına uğruyor! ‘İnsanlıktan ahir ömür’ olarak biliniyor

Mustafa Kemal Atatürk Arboretumu, Solgunyer'bile, Belgrad Ormanı'nın güneydoğusunda, 345 Daha fazla ipucu burada hektarlık alana kurulmuşdolaşma. Arboretumda 1500'ü çok bitki türü vardır. Arboretum'un natür güzelliği, farklı bitki türleri ve gölü sizi mest edecektir.

Kuzu çevirme ve iç pilavdan şaşmayın. Sezon salatası, sebzevat cenneti olan Manisa ilinin en düzgün ürünleriyle hazırlanıyor. İsteyenler sabahleyin saatlerinde kahvaltı da alabilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “istanbul anadolu yakası gezilecek yerler - Genel Bakış”

Leave a Reply

Gravatar